Hotel dla kotów Bella Warszawa

Luksusowy Hotel dla Kotów Warszawa

Marta

Bardzo polecam ten koci hotel! Zwłaszcza tym, którym zależy na dobrym samopoczuciu swoich mruczków w czasie nieobecności właściciela.
Do domu wraca zadowolony, przyjacielsko nastawiony do świata i ludzi kot, który z nawiązką się nam odwdzięczy za miło spędzony czas 🙂
Hotel prowadzony jest przez prawdziwych miłośników którzy wkładają całe serce w dobre samopoczucie zwierząt pod ich dachem. Autentyczne zaangażowanie właścicieli jest poparte wiedzą dotyczącą zachowania kotów i ich specyfiki.
Jest to niesamowite miejsce, oferujące kotu wszystko to co jest mu potrzebne do szczęścia.
Nasz kot gościł w Belli już dwa razy. Jest dość silnie reagującą na nowe otoczenie kicią, która bardzo źle reagowała przebywając z innymi kotami w jednym pomieszczeniu. W hotelu Bella miała osobny pokoik, wyposażony w zabawki i szerokie parapety na których mogła przesiadywać. Ten hotel okazał się dla niej idealnym miejscem. Na pewno będzie tam gościła jeszcze nie raz.
Właściciele na bieżąco informują o postępach podopiecznych w oswajaniu się z nowym miejscem, ich samopoczuciu i przesyłają filmiki z zabawy.

Translate »
Call Now Button
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Instagram